Vybrané kategorie

Plánování a design

Plánování a design koupacího jezírka nebo biobazénu

Plánování a design

Aby se sen o vodní zahradě, koupacím jezírku nebo přírodním bazénu (biobazénu) stal skutečností, je zapotřebí důkladné a promyšlené plánování. To je podle expertů na koupací jezírka nejdůležitější součást všech činností a jen kvalitní plánování může přinést vysoce kvalitní požadované výsledky.

Individuálně podle vašich přání

K souvislé společné koncepci vedou dva rozdílné aspekty: kreativní a funkční plánování

Snímek6

  • Kreativní složka kombinuje přání zákazníků se základní architekturou a individuálními nápady projektanta. Tak mohou být rozvíjeny veškeré struktury – od čistého designu až po větší přirozenost. My vyplníme všechny Vaše požadavky od první ručně načrtnuté skici až po plán ve skutečném měřítku, přes ručně malované pohledy až k počítačově zpracovanému 3D plánu.
  • Naproti tomu funkční plánování je spojeno s přesným cílem, aby mohlo optimálně probíhat biologické zpracování vody. Naše materiály, které jsou k nahlédnutí jako naše vodní kniha, aktuální newslettery a prospekty Vám dávají možnost se obsáhle  informovat.

Důkladně naplánováno, perfektně provedeno

Kombinace kreativního a funkčního plánu představuje optimální základ pro perfektní provedení. Nabízíme celou škálu možností. Přírodní bazény a koupací jezírka bývají vyzděny a omítnuty klasickým stavebním způsobem. Základová deska se stará o vysokou stabilizační schopnost v terénu. Izolace je zhotovena zpravidla prostřednictvím položené fólie pro koupací jezírka, která je podle přání zákazníka dodávána v různém barevném provedení.

Spolupracujeme s věhlasnými výrobci v oblasti bazénového průmyslu. Takže si můžete do Vaší zahrady integrovat již koupací jezírko nebo přírodní bazén podle Vašich přání ve všech představitelných formách nebo úpravách v co nejkratším čase. Jako zkušení krajinní návrháři se samozřejmě postaráme o to, aby byla Vaše vodní plocha zasazena do celkové koncepce Vaší zahrady co možná nejharmoničtěji.

Snímek7