• Výstavba koupacích jezírek a biobazénů

  Koupací jezírko je uměle založená nádrž se stojatou vodou bez přítoku s koupací a regenerační zónou. Vizuálně se přibližuje přírodním jezerům a rybníkům. Naopak přírodní bazén (biobazén) je uměle založená nádrž s cirkulující vodou bez přítoku s biologickým zpracováním vody s minimální regenerační zónou. Vzniká tak jemná, na přírodní bázi čištěná voda, a to zásadně bez použití chemických a dezinfekčních látek. Takto upravená voda nezatěžuje vaši pokožku a nijak nezapáchá. Biobazén může být vytvořen v podobě přírodního jezírka nebo naopak v geometrickém designu s minimem nebo bez jakékoliv vegetace. Můžeme také přestavět klasický bazén na biobazén s minimálními náklady na zemní a stavební práce.

   
 • Zakládání a údržba zeleně

  Firma EKOGREEN  nabízí komplexní služby při zakládání zeleně u rodinných domů, firemních areálů i na veřejných prostranstvích, podle námi zhotovených projektů nebo podle projektů poskytnutých investorem. Zahrnuje i efektivní způsob výsevu trávníků hydroosevem.

 • Závlahové systémy HUNTER

  Závlahové systémy jsou téměř jediným řešením pro účinnou zálivku extrémních stanovišť (rostlin v úzkých vyvýšených záhonech a v nádobách, zeleně na střechách a terasách, v kolmých protihlukových stěnách apod.), v rodinných zahradách nacházejí uplatnění ve sklenících, ocení je i skalničkáři a sběratelé choulostivých rostlin. Firma EKOGREEN projektuje a instaluje na klíč profesionální závlahové systémy Hunter.

   
 • Poradenská činnost v těchto oblastech

  Firma EKOGREEN díky svým dlouhodobým zkušenostem poskytuje poradenství v těchto oblastech:
  Koupací jezírka a biobazény
  Projektování a zakládání zeleně v soukromých zahradách i pro municipality
  Údržba zeleně
  Závlahové systémy
  Terasy a mola

Firma EKOGREEN, s.r.o. se od roku 1997 zabývá projektováním a výstavbou biobazénů, koupacích a zahradních jezírek. Dále návrhem, zakládáním a údržbou zeleně a návrhem a stavbou závlahových systémů.