Vybrané kategorie

Přírodní bazén, biobazén

Ekogreen - zahradní a krajinářská tvorba

Přírodní bazény, biobazény

Jako „přírodní bazény - biobazény“ definujeme jako čistě biologicky upravovanou vodu určenou ke koupání, která má 24 hodin fungující biofilmový filtr a opticky se blíží běžnému bazénu. V přírodním bazénu se využívají šetrné, čisté a přírodní procesy, jež spočívají v metodách opětovného zpracování vody určené ke koupání. Použití dezinfekčních chemických látek se záměrně vyhýbáme. S biofilmovou filtrací se dosahuje přirozeně jemné a čisté vody, která nezatěžuje kůži a neobtěžuje žádným zápachem. Flora a fauna hrají jen podřízenou, spíše stabilizační roli.

47 24.07.07 020 DSC_0195 DSC_0798

Aby biofilmový filtr zůstával stále výkonný, v pravidelných intervalech se vyplachuje nebo jinak regeneruje. Komu nevyhovuje jednoduchá plocha a chce si svůj přírodní bazén - biobazén opatřit vším komfortem, tomu budou k dispozici populární zařízení tradičního bazénového typu. Protiproudy, masážní trysky, podvodní osvětlení nebo třeba přepadový kanálek se postarají o volnočasovou zábavu a navození pocitu dovolené par excellence.

Gesamt dunkel P5290259 P9030123 PA240229

Přírodní bazén - biobazén může být vyhřívaný, což prodlužuje koupací sezónu. V zimě je tu pak pro vyznavače sauny možnost využívat přírodní bazén k ochlazovací koupeli. Tento bazén se nevypouští a v průběhu roku přidává vaší zahradní architektuře na atraktivitě.

Zaujaly Vás naše biobazény? Vyplňte nám tento dotazník a my Vám připravíme vhodnou nabídku. Vyplněný dotazník i se všemi dostupnými podklady zašlete, prosím, na adresu: ekogreen@ekogreen.cz