Závlahové systémy Hunter

závlahové systémy, systém, Hunter, závlaha zahrady, závlaha trávníku

Snad každý, kdo navštíví přímořské země západní Evropy, obdivuje nádherné svěže zelené trávníky. V našich klimatických podmínkách, až na zcela ojedinělé výjimky, není možné srovnatelného trávníku bez kvalitního závlahového systému docílit.

Závlahové systémy jsou dále téměř jediným řešením pro účinnou zálivku extrémních stanovišť (rostlin v úzkých vyvýšených záhonech a v nádobách, zeleně na střechách a terasách, v kolmých protihlukových stěnách apod.), v rodinných zahradách nacházejí uplatnění ve sklenících, ocení je i skalničkáři a sběratelé choulostivých rostlin.

Naproti tomu mnohem méně se závlahové systémy využívají pro zalévání běžných keřových skupin a květinových a zeleninových záhonů.

Nabízíme návrh a zřízení závlahových systémů  Hunter, servis a doplňování stávajících závlahových systémů, zazimování, jarní zprovoznění, dodávky a montáž jednotlivých komponentů.

Dále nabízíme zřízení zahradních rozvodů zálivkové vody, dodávku a montáž čerpadel do stávajících studní a jímky na přečerpávání zálivkové vody.