Biobazén s filtračním systémem Hydrobalance | EKOGREEN

Biobazén s biofilmovým filtračním systémem Hydrobalance

Technika a provedení biobazénu s biofilmovým filtračním systémem Hydrobalance

Vsázíme v oblasti techniky na tři stavební kameny, na vývoj produktů, které jsou i o mnoho let později schopny dodržet to, co se v začátku slibovalo. Využíváme našich získaných zkušeností a zkušeností našich partnerů Hydrobalance, jak v Česku tak v zahraničí, z provozu více než tisíce postavených koupacích jezírek a přírodních bazénů – biobazénů. Využíváme nové poznatky vlastní i z výzkumu a vývoje firmy Hydrobalance. Pozorujeme trh a aktuální trendy bazénového průmyslu, abychom vypátrali nové a inovativní nápady a provádíme dlouhodobé testy ohledně vaší spokojenosti.

Sázíme na inovace a neustálý rozvoj v technice a biologickém zpracování vody ve všech aspektech. Abychom tohoto dosahovali, kooperujeme s předními odborníky z oboru sladkovodních vod, mikrobiologie, vodní chemie a hydrauliky. Tím se stáváme hlavní silou v oblasti biologického zpracování vody, které zcela upouští od používání chemikálií nebo škodlivého UV záření.

Námi nabízené možnosti jsou tak různorodé, že můžeme každému zájemci zabalit přesně vyhovující balíček v technickém i tvůrčím provedení, a to individuálně podle přání a požadavků.

Perfektní provedení díky zkušenostem

Za provedení jsou odpovědní naši proškolení pracovníci, kteří se pravidelně zúčastňují školení, kde si zvyšují svou kvalifikaci. Tato stálá doškolování přichází vhod a jejich výsledky rozhodně pocítí každý zákazník. Konkrétní zkušenosti  našich pracovníků využíváme k dalšímu rozvoji, jde tedy o podnětný koloběh informací.

Naši zkušení pracovníci mohou pečovat o celý konkrétní projekt, a to od plánování, provedení, až po údržbu a péči o váš individuální zahradní koncept. To pro vás jako pro uživatele znamená, že váš přírodní bazén - biobazén bude udržován k vaší spokojenosti a pro váš dobrý pocit. Čistý požitek!