Vybrané kategorie

Plánování a design koupacího jezírka a biobazénu | EKOGREEN

Plánování a design koupacího jezírka nebo biobazénu

Plánování a design koupacího jezírka nebo biobazénu

Aby se sen o vodní zahradě, koupacím jezírku nebo přírodním bazénu (biobazénu) stal skutečností, je zapotřebí důkladné a promyšlené plánování. To je podle expertů na koupací jezírka nejdůležitější součást všech činností a jen kvalitní plánování může přinést vysoce kvalitní požadované výsledky.

Individuálně podle vašich přáníProjekt koupacího jezírka

K souvislé společné koncepci vedou dva rozdílné aspekty: kreativní a funkční plánování
Kreativní složka kombinuje přání zákazníků se základní architekturou a individuálními nápady projektanta. Tak mohou být rozvíjeny veškeré struktury – od čistého designu až po větší přirozenost. My vyplníme všechny Vaše požadavky od první ručně načrtnuté skici až po plán ve skutečném měřítku, přes ručně malované pohledy až k počítačově zpracovanému 3D plánu.
Naproti tomu funkční plánování je spojeno s přesným cílem, aby mohlo optimálně probíhat biologické zpracování vody. Naše materiály, které jsou k nahlédnutí jako naše vodní kniha, aktuální newslettery a prospekty Vám dávají možnost se obsáhle informovat.

Důkladně naplánováno, perfektně provedeno

Projekt biobazénuKombinace kreativního a funkčního plánu představuje optimální základ pro perfektní provedení koupacího jezírka nebo biobazénu. Nabízíme celou škálu možností. Přírodní bazény (biobazény) a koupací jezírka bývají vyzděny a omítnuty klasickým stavebním způsobem. Základová deska se stará o vysokou stabilizační schopnost v terénu. Izolace je zhotovena zpravidla prostřednictvím položené fólie pro koupací jezírka, která je podle přání zákazníka dodávána v různém barevném provedení.