Závlahový systém Hunter návrh a stavba | EKOGREEN

Závlahový systém Hunter návrh, stavba a servis.

Závlahový systém Hunter

Snad každý, kdo navštíví přímořské země západní Evropy, obdivuje nádherné svěže zelené trávníky. V našich klimatických podmínkách, až na zcela ojedinělé výjimky, není možné srovnatelného trávníku bez kvalitního závlahového systému docílit. 
Závlahové systémy jsou dále téměř jediným řešením pro účinnou zálivku extrémních stanovišť (rostlin v úzkých vyvýšených záhonech a v nádobách, zeleně na střechách a terasách, v kolmých protihlukových stěnách apod.), v rodinných zahradách nacházejí uplatnění ve sklenících, ocení je i skalničkáři a sběratelé choulostivých rostlin.
Naproti tomu mnohem méně se závlahové systémy využívají pro zalévání běžných keřových skupin a květinových a zeleninových záhonů.
Nabízíme návrh a realizaci automatických závlahových systémů Hunter, servis a doplňování stávajících závlahových systémů, zazimování, jarní zprovoznění, dodávky a montáž jednotlivých komponentů. Závlahy Hunter patří ke špičce ve svém oboru a EKOGREEN je autorizovanou firmou pro projekci a stavbu závlahového systému Hunter. Pro naše zákazníky provádíme také servis závlahy jako je jarní zprovoznění nebo zazimování závlahy.
Dále nabízíme zřízení zahradních rozvodů zálivkové vody, dodávku a montáž čerpadel do stávajících studní a jímky na přečerpávání zálivkové vody.